Európa Liga: A csütörtöki program


HIRDETÉS


Csütörtökön folytatódnak a labdarúgó Európa Liga csoportküzdelmei.

A program:
Európa Liga, csoportkör 4. forduló:

A csoport:
Kubany (orosz)-Swansea City (angol) 19.00
St. Gallen (svájci)-Valencia (spanyol) 20.00
A csoport állása: 1. Swansea City 7 pont, 2. FC Valencia 6, 3. St. Gallen 3, 4. Kubany 1

B csoport:
Ludogorec (bolgár)-Csernomorec Odessza (ukrán) 20.00
PSV Eindhoven (holland)-Dinamo Zagreb (horvát) 20.00
A csoport állása: 1. Ludogorec 9 pont, 2. PSV Eindhoven 4, 3. Csernomorec Odessza 3, 4. Dinamo Zagreb 1

C csoport:
Esbjerg (dán)-Elfsborg (svéd) 20.00
Standard Liége (belga)-Salzburg (osztrák) 20.00
A csoport állása: 1. Salzburg 9 pont, 2. Esbjerg 6, 3. Standard Liége 1 (3-5), 4. Elfsborg 1 (2-7)

D csoport:
Rubin Kazany (orosz)-Wigan Athletic (angol) 19.00
Maribor (szlovén)-Zulte Waregem (belga) 20.00
A csoport állása: 1. Rubin Kazany 7 pont, 2. Wigan Athletic 5, 3. Maribor 3, 4. Zulte Waregem 1

E csoport:
Dnyipro (ukrán)-Pacos Ferreira (portugál) 20.00
Pandurii (román)-Fiorentina (olasz) 20.00
A csoport állása: 1. Fiorentina 9 pont, 2. Dnyipro 6, 3. Pandurii 1 (1-5), 4. Pacos Ferreira 1 (1-6)

F csoport:
APOEL (ciprusi)-Girondins Bordeaux (francia) 20.00
Makkabi Tel-Aviv (izraeli) -Eintracht Frankfurt (német) 20.00
A csoport állása: 1. Eintracht Frankfurt 9 pont, 2. Makkabi Tel-Aviv 4, 3. Girondins Bordeaux 3, 4. APOEL 1

G csoport:
Rapid Wien (osztrák)-Genk (belga) 22.05
Thun (svájci)-Dinamo Kijev (ukrán) 22.05
A csoport állása: 1. Genk 7 pont, 2. Dinamo Kijev 4, 3. Thun 3, 4. Rapid Wien 2

H csoport:
Sevilla (spanyol)-Slovan Liberec (cseh) 22.05
Estoril (portugál)-SC Freiburg (német) 22.05
A csoport állása: 1. Sevilla 7 pont, 2. Slovan Liberec 5, 3. SC Freiburg 2, 4. Estoril 1

I csoport:
Rijeka (horvát)-Olympique Lyon (francia) 22.05
Guimaraes (portugál)-Real Betis (spanyol) 22.05
A csoport állása: 1. Real Betis és Olympique Lyon 5 pont (2-1), 3. Guimaraes 4, 4. Rijeka 1

J csoport:
Legia Warszawa (lengyel)-Trabzonspor (török) 22.05
Lazio (olasz)-Apollon Limasszol (ciprusi) 22.05
A csoport állása: 1. Trabzonspor 7 pont, 2. SS Lazio 5, 3. Apollon Limasszol 4, 4. Legia Warszawa 0

K csoport:
Tromsö (norvég)-Anzsi Mahacskala (orosz) 22.05
Tottenham Hotspur (angol)-Sheriff Tiraspol (moldovai) 22.05
A csoport állása: 1. Tottenham Hotspur 9 pont, 2. Anzsi Mahacskala 4, 3. Sheriff Tiraspol 2, 4. Tromsö 1

L csoport:
AZ Alkmaar (holland)-Sahtyor Karagandi (kazah) 22.05
Makkabi Haifa (izraeli)-PAOK (görög) 22.05
A csoport állása: 1. PAOK Szaloniki 7 pont, 2. AZ Alkmaar 5, 3. Sahtyor Karagandi 2, 4. Makkabi Haifa 1 

MTI



Címkék:   Labdarúgás   Európa Liga  
Hozzászólások


Név:
Email:
Hozzászólok:
captcha
Biztonsági kód

Jelenleg nincs hozzászólás ehhez a hírhez!


Gyorshírek



Blogok

Partnerek

Transindex

Támogatók

Communitas