32 csapat részvételével a székelyudvarhelyi sportcsarnokban hétfőn elkezdődött a huszadik alkalommal megrendezett Erdélyi Labdarúgó Diákkupa.

" /> Sportoldal.ro - Javában zajlik az Erdélyi Labdarúgó Diákkupa

Javában zajlik az Erdélyi Labdarúgó Diákkupa


32 csapat részvételével a székelyudvarhelyi sportcsarnokban hétfőn elkezdődött a huszadik alkalommal megrendezett Erdélyi Labdarúgó Diákkupa.

HIRDETÉS


A huszadik alkalommal sorra kerülő diákkupára 32 együttes érkezett, közülük a Budapesti Eötvös Lóránt Tudományegyetem két csapattal, míg Debrecenből az Á-men FC nevezett be a viadalra.

A 32 csapatot nyolc négyes csoportba sorolták, mindenik kvartettből az első két helyezett jutott tovább a nyolcaddöntőbe, ahonnan egyenes kieséses rendszerrel folytatódott a turné.

Íme a csoportbeosztás és az elért eredmények:

A csoport: Kolozsvári Góbék, Székelyudvarhelyi MÜTF, Kolozsvári Sporting Sepsi, Budapesti Elhagyott Tanegység.

Sporting Sepsi-Elhagyott Tanegység 0-0
Góbék-Elhagyott Tanegység 6-4
MÜTF-Sporting Sepsi 2-2
Góbék-Sporting Sepsi 2-2
MÜTF-Elhagyott Tanegység 5-3
Góbék- MÜTF 5-1

A csoport végeredménye: 1. Góbék 7pont, 2. MÜTF 4, 3. Sporting Sepsi 3, 4. Elhagyott Tanegység 1.

B csoport: Nagyváradi Malária, Brassói Transilvania, Gyergyószentmiklósi Izorep, Kolozsvári Vespa.

Izorep-Vespa 5-0
Malária-Vespa 9-0
Malária-Transilvania 3-0
Transilvania-Izorep 6-2
Malária-Izorep 6-1
Transilvania-Vespa 0-1

A csoport végeredménye: 1. Malária 9pont, 2. Transilvania 3, 3. Izorep 3, 4. Vespa 3.

C csoport: Debreceni Á-men FC, Nagyváradi Csabay, Székelyudvarhelyi UFF, Koloszvári Kamikázé.

UFF-Kamikázé 1-1
Á-men FC-Kamikázé 0-1
Á-men FC-Csabay 4-0
Csabay-UFF 1-0
Á-men FC-UFF 5-1
Csabay-Kamikázé 2-2

A csoport végeredménye: 1. Á-men FC 6 pont, 2. Kamikázé 5, 3. Csabay 4, 4. UFF 1.

D csoport:
Csíkszeredai Sapientia, Nagyváradi F.R.Ady, Marosvásárhelyi Szpártánok, Székelyudvarhelyi Gimi FC.
Gimi FC-Szpártánok 2-3
Gimi FC-Sapientia 3-1
F.R.Ady-Sapientia 3-1
F.R.Ady-Szpártánok 0-2
Szpártánok-Sapientia 5-3
Gimi FC-F.R.Ady 5-2

A csoport végeredménye: 1.Szpártánok 9pont, 2.Gimi FC 6, 3.F.R.Ady 3, 4.Sapientia 0.

E csoport:
Nagyváradi Zsukások, Kolozsvári Meduza Electronics, Sepsiszentgyörgyi Ifjúsági Sepsi, Farkaslaki SE.

Ifjúsági Sepsi-Farkaslaka 5-2
Zsukások-Farkaslaka 3-1
Zsukások-Meduza 4-1
Ifjúsági Sepsi-Meduza 5-0
Farkaslaka-Meduza 4-1
Ifjúsági Sepsi-Zsukások 1-1

A csoport végeredménye: 1.Ifjúsági Sepsi 7 pont, 2. Zsukások 7, 3. Farkaslaka 3, 4. Meduza Electronics 0.

F csoport:
Kolozsvári Árnyék, Temesvári Csizma, Nagyváradi NMD, Kolozsvári Mindegy.

NMD-Mindegy 7-1
Árnyék-Mindegy 3-1
Árnyék-Csizma 4-0
NMD-Csizma 4-0
NMD-Árnyék 2-1
Csizma-Mindegy 2-2

A csoport végeredménye: 1. NMD 9 pont, 2. Árnyék 6, 3. Mindegy 1, 4. Csizma 0.

G csoport: Marosvásárhelyi Orvosi, Sepsiszentgyörgyi SMDSZ,  Kolozsvári SixtyNine 69, Gyergyószentmiklósi Csicsergő Mókusok.

Csicsergő Mókusok-SixtyNine 69 3-4
Orvosi-SMDSZ 4-0
Orvosi-SixtyNine 69 5-0
SMDSZ-Csicsergő Mókusok 14-1
Orovosi-Csicsergő Mókusok 13-0
SMDSZ-SixtyNine 69 5-2

A csoport végeredménye: 1. Orvosi 9pont, 2. SMDSZ 6, 3.SixtyNine69 3, 4. Csicsergő Mókusok 0.

H csoport: Kolozsvári Golimpiákosz, Kolozsvári Intergóbék, Budapesti ELTE PPK Paksi Halászlé, Bukaresti BMDSZ Capitals.

ELTE-BMDSZ 1-0
Golimpiákosz-BMDSZ 3-2
Golimpiákosz-Intergóbék 0-2
Intergóbék-ELTE 2-3
Golimpiákosz-ELTE 3-3
BMDSZ-InterGóbék 4-3

A csoport vgeredménye: 1. ELTE 7pont, 2. Golimpiákosz 4, 3. BMDSZ 3, 4.Intergóbék 3.

 



Címkék:     
Hozzászólások


Név:
Email:
Hozzászólok:
captcha
Biztonsági kód

Jelenleg nincs hozzászólás ehhez a cikkhez!


Gyorshírek



Blogok

Partnerek

Transindex

Támogatók

Communitas